Sitemizde şuan toplam 400 film bulunmaktadır.

Vesvese Cin Tuzağı Full HD 720p izle

0
( Yüksek Kalite ) Tek Parça FragmanYorum yap


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Vesvese Cin Tuzağı Full HD 720p izle

Vesvese Cin Tuzağı
Özellikle İslam dininde yer alan üç harfliler konusu son dönemlerde hakkında bir çok filmde çıkmasına sebep olmuştur. Vesvese Cin Tuzağı izle filmi bu mevzunun daha detayına inilmesi hedeflenmiş senaryosu ile korku filmleri ile pek benzemeyen bir sonuç çıkmış gibi görünüyor. 2004 yılında başlayan “Dabbe” serisi ile hala devam etmekte olan yapımlar gelecek vaat ediyor.
Sahne dekorları itibari ile dudak ısırtacak şekilde düzenlemeler yapılmış olmasına karşın senaryonun akışının çok yavaş olması belki olumsuz tepkiler alabilir. Yönetmenlerin ve diğer teknik ekibin henüz aktarılmamış olması kötü bir algı oluştururken vizyon tarihinin önümüzdeki ayların içinde olduğu biliniyor. Uzun uğraşlar sonucunda emeklerin bir mimarisi olan Vesvese Cin Tuzağı filmi sizlerle birlikte olacağı gibi farklı parçalarıyla mevcuttur.

Vesvese Cin Tuzağı izle
Imdb değerlendirme konusunda zayıf olduğumuz malumken yine aynı tablo ile karşılaşmamız mümkün gibi bilinçli bir kullanıcı olarak girip gereken notlarımızı vermemiz gerektiğini düşünüyoruz. Gala gibi buna benzeyen herhangi açılış faaliyetleri için medyaya bir bilgilendirme olmadığı gibi fragman videolarında sunulmadığını buradan iletebiliriz.
Vesvese Cin Tuzağı yükleneceği gibi ileri ki süreçte daha yüksek kalite de isteklerin yoğun olması halinde çıkacaktır. Şartların bir araya getirdiği rekabetle birlikte hasılat düşüncelerinden önce bütçenin ortaya fazlasıyla çıkması hem fikir olan yapımcı şirket reklam ajansı bile bazı konuları daha detaylı biçimde anlaşabilmek için bir kaç hafta sonra toplantı yapacak.

Vesvese Tuzağı Cin Konusu
Oyuncuların isimlerinin verilmediğini düşnürsek bizi neyin beklediği hakkında herhangi bir fikir üretmemiz şu an elbette ki mümkün görünmüyor. Sosyal medya üzerinden de sitemizi bu filmi paylaşma gibi bir düşünceniz var ise en kısa yoldan sizlere sunduğumuz linkler aracılığıyla bunu gerçekleştirebilir bu şekilde bizlere faydalı olabilirsiniz. Bu filmi izlemek isteyen korku filmi severleri konusu hakkında bilgilendirmek istiyorumç Başroller de yer alan Murat Alev ile uzun süreli bir birliktelik yaşamaktadır. Ancak bir gün karşısına Alev adında bir kız çıkar ve Murata büyü yaptırarak bundan sonra hayatı tam anlamıyla kabusa döner.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Sümeya Kökten

Oyuncular: Okan Aydın , Duygu Yenilmez , Mustafa Ağdere , Defne Vardarlı , Layla Onlen

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?