Sitemizde şuan toplam 400 film bulunmaktadır.

Geniş Aile Yapıştır 2015 Full izle

1
( Yüksek Kalite )

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Geniş Aile Yapıştır 2015 Full izle

Geniş Aile Yapıştır
Son yıllarda dizeden filme geçiş bir moda haline geldi günümüzde bu filmlerin başında gelen Geniş Aile Yapıştır izle de diziden filme geçiş yapmıştır. Yayınlandığı dönem son derece izlenen dizilerin başında gelen Geniş Aile sinema girişini yapmıştır. Geniş Aile Yapıştır aynı ekip ve oyuncularla yola devam ediliyor. Bu isimler belkide bu dizi ile sinema hayatına başlamıştır. Kimi çok iyi şekilde devam etmiştir kimisi de kendini unutturmuştur ama tekrardan şimdi Geniş Aile Yapıştır izle gündemlere gelebilecektir. Bu film ile tekrar gündeme gelecekler elbette ki…

Bir dönem en iyi yönetmen olarak gösterilen ancak son yıllarda sinema gibi oluşumlarda pek olmayan Ömer Uğur filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Senarist ise tam üç kişiden oluşuyor ama içlerinde en çok öne çıkan isim Cüneyt İnay her şey den sorumlu kişidir Cüneyt İnay. Kurgu, sahneleme, işleyiş tamamen Cüneyt beyden elinden çıkıyor. Film Avrupa ülkelerinde de gurbetteki vatandaşlarımıza da buradan müjdemizi verelim.

Geniş Aile filmi
Geniş Aile dizisi 2009 yılında dizi olarak proje ye başlatılmıştır kısa sürede reyting rekorları kıran dikkat çekmiştir. Usta kadrolardan oluşunca dizinin böylesine büyük bir patlama yapması elbette normaldir. Geniş Aile Yapıştır filmi dizinin devamı olarak konu almaktadır. Geniş Aile Yapıştır filmi Eylül ayında galası yapması bekleniyor tamamen oyuncular ve film sektöründe ki isimlerin davet edileceğini söylemek gerekiyor. Yapımcı şirket olan Barakuda tarafından hazırlanan bu Gala da ilginç karelerin olacağı da tahnmin ediliyor.
Geniş Aile Yapıştır izle
Geniş Aile Yapıştır pek çok platformlarda yayınlaması için tüm hakları alan Chantier Films bu konuda uzman bir ekiple uğraş vermektedir. Filmi bu tarihte çıkarmak isteyen set ekibi ve oyuncular sıkı bir program ile çekimlere devam etmektedirler. Fragman olarak aslkında 3 tane düşündükleri gelen bilgiler arasında bu şekilde insanların nasıl bir film olduğunu ve bu şekilde soru içeriklerinin kaldırılacağına işaret diyebiliriz. Siz de vizyona girer girmez bu filmi izleyerek komedi filmleri listenize bu filmi ekleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Ömer Uğur

Oyuncular: Ufuk Özkan , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Ahmet Sarsılmaz , Bora Akkaş

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?