Sitemizde şuan toplam 400 film bulunmaktadır.

Ayı Teddy 2 – Ted 2 Full HD izle

1


Ayı Teddy 2 izle

Filmin birincisi o kadar çok sevildi ki birinci filmin ardından hemen ikinci filmin yapımına başlandı. Bu filmde izleyiciler tarafından çok sevildi. Ayı tedinin bu seferki macerası şu şekildedir. Ted güzel yakışıklı bir ayıdır. Ted büyür kocaman ayı olur ve evlenir. Evlendikten sonra çocuk yapmayı karar alan ayı bir türlü çocuk yapamaz. Çocuk yapması için gerekli olan spermi Tammy gibi yakışıklı bir insan alacaktır. Fakat bunu yapması için sperm bankasının kuralı olan insan olduğunu kanıtlamak zorundadır. Bakalım ted insan olduğunu hangi senaryolar ile kanıtlayacaktır. Filmi izledikten sonra mutlaka yorum yapınız. Filmin baş rol oyuncuları Mark Wahlberg , Amanda Seyfried , Jessica Barth , Giovanni Ribisi , Morgan Freeman’dan oluşurken filmin yönetmeni Seth MacFarlane’dir. Filmin şöyle bir imdb puanına baktığımızda ise 6,6 gibi güzel bir puanı gösteriyor. Filmin bu kadar çok tutulmasının nedeni belkide yazıldığı senaryoya bağlıdır. Filmin senaryosunu yazanlar ise Seth MacFarlane , Alec Sulkin ve Wellesley Wild’dir. Ayı Teddy 2 – 2015 yılı ABD yapımı komedi filmler arasında yer alan diğer adıyla Ted 2 filmini sitemizden Ayı Teddy 2 Full HD izle başlığı ile full hd olarak izleyebilirsiniz.

Ayı Teddy 2 Full HD izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ayı Teddy 2 – Ted 2 Full HD izle

Filmin birincisi o kadar çok sevildi ki birinci filmin ardından hemen ikinci filmin yapımına başlandı. Bu filmde izleyiciler tarafından çok sevildi. Ayı tedinin bu seferki macerası şu şekildedir. Ted güzel yakışıklı bir ayıdır. Ted büyür kocaman ayı olur ve evlenir. Evlendikten sonra çocuk yapmayı karar alan ayı bir türlü çocuk yapamaz. Çocuk yapması için gerekli olan spermi Tammy gibi yakışıklı bir insan alacaktır. Fakat bunu yapması için sperm bankasının kuralı olan insan olduğunu kanıtlamak zorundadır. Bakalım ted insan olduğunu hangi senaryolar ile kanıtlayacaktır. Filmi izledikten sonra mutlaka yorum yapınız. Filmin baş rol oyuncuları Mark Wahlberg , Amanda Seyfried , Jessica Barth , Giovanni Ribisi , Morgan Freeman’dan oluşurken filmin yönetmeni Seth MacFarlane’dir. Filmin şöyle bir imdb puanına baktığımızda ise 6,6 gibi güzel bir puanı gösteriyor. Filmin bu kadar çok tutulmasının nedeni belkide yazıldığı senaryoya bağlıdır. Filmin senaryosunu yazanlar ise Seth MacFarlane , Alec Sulkin ve Wellesley Wild’dir. Ayı Teddy 2 – 2015 yılı ABD yapımı komedi filmler arasında yer alan diğer adıyla Ted 2 filmini sitemizden Ayı Teddy 2 Full HD izle başlığı ile full hd olarak izleyebilirsiniz. Ayı Teddy 2, Ayı Teddy 2 full izle, Ayı Teddy 2 tek parça izle, Ayı Teddy 2 türkçe dublaj izle ve birçok detay sitemizdedir. iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Seth MacFarlane

Oyuncular: Mark Wahlberg , Amanda Seyfried , Jessica Barth , Giovanni Ribisi , Morgan Freeman

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?